Кошик
56 відгуків
Магазин натуральных продуктов "Organic Style"
+380509527677
+380
50
952-76-77
+380
67
209-79-80

Семимильними кроками від стресу і істерик до миру та добробуту — з допомогою спецій та прянощів!

Семимильними кроками від стресу і істерик до миру та добробуту — з допомогою спецій та прянощів!

І ми самі, і наші близькі періодично відчуваємо життєві труднощі — стреси, невдачі, дратівливість. Буває, нас мучать депресії і істерики... Ці руйнівні стану часто позбавляють працездатності та можливості мислити адекватно і конструктивно... Страждаючому здається, що життя стрімко мчить під укіс... Іноді немає можливості видертися з негативу лише зусиллям волі...

Є безліч психологічних фішок, які можуть допомогти — практики, медитації, аутогенні тренування... Проте, ці засоби допомоги для усвідомлених і просунутих. А що робити, якщо чоловіка звільнили з роботи і у нього пригнічений стан. А п'ятнадцятирічна дочка закохана і засмучена?

Дуже виручать спеції і прянощі. Це відмінні помічники в боротьбі з важкими станами! Їх можна і потрібно використовувати, щоб допомогти собі і своїм близьким!

Пережити невдачу, знайти вихід з безвихідної ситуації і підняти рівень оптимізму допоможе кориця. Ви чи ваші близькі страждаєте низькою самооцінкою і схильні до депресивних думками? Частіше додавайте корицю в їжу!

Від істерик і проблем з перепадами настрою допоможе гвоздика. До речі, якщо ви займаєтеся самовдосконаленням саме гвоздика допоможе вам знайти свій шлях...

Порятунком від дратівливості стане коріандр. Він допоможе стати терпиміше до людей. Тому тим, хто спілкується з великою кількістю різних, в тому числі, і не дуже приємних людей, дуже бажано розкуштувати коріандр і частіше вживати його в їжу.

Якщо ви або ваші близькі переживаєте з приводу своєї зовнішності, страждаєте комплексами і заниженою самооцінкою — то порятунком стане базилік. Додайте базилік частіше в їжу підлітків — і проблеми з адекватним сприйняттям "занадто длинногого носа" або зовсім не осикою талії стане набагато менше...

У вас стресовий період у житті? Ви відчуваєте себе, як втомлена загнана коняка? А працювати все-одно необхідно — необхідно бути відповідальною і зібраної... Що робити? Допоможе імбир!

kak-luchshe-ispolzovat-specii-i-pryanosti-1036-54018Він поверне вам сили, активність, зібраність. Крім того, імбир покращує пам'ять. Пропонуйте імбирний чай школярам і студентам, особливо при підготовках до іспитів.

Прийняти вірне рішення і втілити його в життя допоможе аромат куркуми. Куркума допомагає спокійніше реагувати на що відбуваються навколо життєві катаклізми.

Як це ні дивно, але перець чилі допоможе вам стати жіночними, м'якше, як вдень і легше знаходити точки дотику з оточуючими. А ще вживаючи перець чилі, ви станете усидчивей при виконанні рутинної роботи..

У вас напружені стосунки в родині? Всі грають проти всіх — і немає ні ладу, ні згоди? Додаючи кардамон в сімейні страви (наприклад, вегетаріанські супи, соуси, картопляні салати, рисові страви, тушковані овочі, вінегрети, випічку) ви об'єднаєте сім'ю, приведете її до гармонії і благополуччя.

Натуральные специи и пряности можно использовать для решения огромного количества жизненных задач. что позволит сократить до минимума употребление  вредных химических веществ современной пищевой промышленности и фармакологии.

Давайте узнаем, как  легко заменить вредную химию средствами, которые на службе человечества уже тысячелетия — СПЕЦИЯМИ и ПРЯНОСТЯМИ…

Переходите по ссылке и получайте видео-запись открытой онлайн-встречи с врачом, экспертом по питанию Екатериной Пеговой  "В мире специй и пряностей.Как вкусно готовить, лечить, экономить и оставаться молодой с помощью специй"  http://clc.la/0nmSlA

В программе открытой онлайн-встречи :

  1. Пряности помогут сохранить молодость
  2. Целебный напиток из пряностей от простуд, ОРВИ, гриппа — вкусно и полезно
  3. Худеем, благодаря пряностям!
  4. Маленький, но важный совет — как легче переносить жару и не бояться холода
  5. Свежее дыхание — как освежить дыхание вместо тик-так или безумно вредной жвачки
  6. Як насправді працюю трави?! Ви будете здивовані цього відкриття